V čem jsme jiní?

Jsme výrobcem a výhradním prodejcem značky TMG PROFICARS. Zabýváme se výrobou a prodejem autoservisního vybavení jako jsou kompresory, podprahové zvedáky, zouvačky pneumatik, vyvažovačky a jiné servisní vybavení. Víme co prodáváme! Kompresory, plničky klimatizací, svářečky, zvedáky a další techniku máme přímo v našem autoservise. Předvedeme vám je v praxi a předáme vám naše zkušenosti s nimi. Potřebujete poradit jaký stroj je pro vás ten pravý? Neváhejte zavolat nebo se stavte osobně, komunikace se zákazníky je u nás na prvním místě. K zákazníkům máme invidualní přístup i v sobotu nebo neděli.

287A0474

 

Dále Vám přestavujeme kompresor K03, jedná se o čtyřpístový kompresor s výkonem 1200l/min, 12,5 bar, motorem 7,5 kW, nádobou 300l. Vhodný jistič 25C. Na naši dílnu se snažíme vždy vybírat vybavení tak aby mělo co největší životnost (předimenzované) i přesto, že nepotřebujeme takhle velký výkon. Jelikož má “čtyřpísťák“ větší řemenici je i tišší oproti našemu “třípísťáku“ s nádrží 300l, výkonem 900l/min a 10 bar. Jelikož má 12,5 bar a my tolik nepotřebujeme, tlak v rozvodech jsme si upravili pomocí regulátoru. Tento kompresor se hodí do nákladních pneuservisů, k pískovačkám, truhláren, zemědělství ale i jinam třeba tam kde nemáte sice velkou spotřebu vzduchu ale chcete aby Vás kompresor přežil.

Náš třípísťák se hodí do autoservisů, pneuservisů pro osobní vozidla, také k pískovačkám a jiné. Pro dlouhou životnost a správné fungování vašich strojů je potřeba zvolit správný výkon kompresoru. Pokud si nevíte rady zavolejte, rádi vám poradíme s výběrem kompresoru.

V nabídce máme i další kompresory například pro menší autoservisy, domácí dílny, výčepní techniku, zubařskou techniku a další.

Všechny naše pístové kompresory jsou tišší oproti jiným pístovým kompresorům v dané kategorii.

I přesto, že se jedná o profesionální kompresory pozor, i tyto kompresory potřebují oddych. Musí také odpočinout mezi opětovným spuštěním cca 5-10 minut na zchladnutí, aby se kompresor nepřehříval. Pokud se vám přece jenom bude zdát, že je přetěžovaný doporučujeme použít nádobu na vzduch navíc ke kompresoru.

V naši nabídce máme stacionární vertikální nádoby na vzduch s kapacitou 270l nebo 500l. Toto je potřeba v opravdu náročnějších provozech.

My jsme s kompresorem opravdu spokojeni. A co vy? Už máte výkonný kompresor?

 


Představujeme Vám plničku klimatizace x545. Tuto plničku využíváme pro servis našich vozů. Tato plnička má moderní software pro kvalitní a rychlý servis klimatizací v autoservisech a pneuservisech. Na displeji popisije jednotlivé pracovní úkony např. (připojte hadice, otevřete ventily) atd. Tedy obsluhu zvládne i nezaškolený pracovník. Disponuje databází vozidel, tiskárnou a automatickým režimem, tudíž si při práci s ní stihnete vypít třeba kafe, nebo dělat jinou práci. Neustále vám zobrazuje věty (navádí vás). Po dokončení procesu se ozve signalizace. Jelikož k ní obdžíte manuál kde je vše krásně popsáno, zvládnete i servis na ni sami, což vám ušetří spoustu peněz jak za servis tak za výjezd servisního technika. Plničku máme pro staré chladivo R134 se servisními přípojky a databází vozů, které toto chladivo mají, nebo na nové chladivo r1234YF se servisními přípojkami a databází vozů s novým chladivem. Takto najdete snadno plnící množství chladiva. Po servisu klimatizace vozidla vytisknete lístek o odsátém a naplněném množství, takže si nemusíte v průběhu servisu nic pamatovat. Je to prostě jednoduché. Pokud si přece jenom nebudete vědět rady, zavolejte!

287A0587_1

Svářečky CO2 značky TMG

Potřebujete občas svařit nějaký výfuk, semtam něco vyrobit, svařit branku nebo třeba svařit
konstrukci pro přístřešek pro auta nebo něco jiného? Ano naše svářečky všechno zvládnou.
Nabízíme řadu svářeček CO2 značky TMG o výkonu 200A nebo 250A. Tyto profesionální
svářečky by neměly chybět v žádné dílně nebo autodílně.
Na naší dílnu jsme si vybrali MIG-250. Denně s ní svařujeme již osm let, svaří vše co
potřebujeme, tenké i tlusté materiály.
V naší nabídce máme i řadu svářeček na nerez, hliník a různé slitiny kovů včetně veškerého
příslušenství, jako jsou reduktory, wolframové elektrody, svařovací dráty, nové plné lahve s
plyny CO2, corgon, argon, dusík.
Na námi nabízené svářečky zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

287A0670_1
To, co jste hledali ?